דיני עבודה

דיני עבודה עוסקים בהסדרתם המשפטית של העבודה ויחסי העבודה במגוון תחומים.
משרדנו מתעסק בעיקר בתחום משפט העבודה הפרטי הכולל קביעת קיומם של יחסי עובד-מעביד והסדרת היחסים שבין עובד למעבידו.
תחום זה הוא רחב ומגוון, להלן מספר דוגמאות לשירותים אותם תוכלו למצוא במשרדנו בתחום דיני העבודה:

  • פיצויים – משרדנו עוסק הן בתביעות פיצויים לעובדים בגין הפרת חוזה עבודה והן ייצוג עובדים לקבלת פיצויי פיטורים ועוד.
  • זכויות עובדים- טיפול בהיבטים המשפטיים של כלל זכויות העובדים , למשל : נושאי השכר החל משכר עבודה ושעות עבודה, דרך שעות נוספות, הלנת שכר, דמי חופשה שנתית, פדיון חופשה שנתית, דמי הבראה, דמי מחלה, שכר מינימום, זכויות נשים בהריון – חופשת לידה, דמי לידה וכו'.
  • עריכת הסכמי עבודה וניסוח הסכמי עבודה לשכירים.
  • ייצוג בהליכי בוררות וגישור בענייני עבודה.
  • תביעות ייצוגיות – בנושא זה משרדנו מייצג מגוון רחב של לקוחות : מחד גיסא ייצוג והגנה על מעסיקים בתביעות ייצוגיות ומאידך גיסא הגשת תביעות ייצוגיות בשם עובדים.

יש לציין כי עורך הדין טל קולסקי הינו גם נוטריון מוסמך, בעל רישיון נוטריון ממשרד המשפטים ולכן מוסמך הוא לערוך ולהנפיק אישורים נוטריונים נחוצים והכרחיים במקביל לסל שירותיו בתחום דיני העבודה.
(ראה פרק: "נוטריון")

המידע המובא באתר זה הינו כללי ואינו מהווה ייעוץ משפטי וגם \ או תחליף להתייעצות משפטית מקצועית וגם \ או אינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים כאלה או אחרים או להימנעות מהם.
מומלץ וחשוב לקבל ייעוץ משפטי אישי אינדיבידואלי טרם נקיטת צעדים וגם \ או הליכים ולצורך כך הינכם מוזמנים ליצור קשר עם משרד עו"ד טל קולסקי.
כל המסתמך על האמור באתר זה בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד והאחריות לכל תוצאה, ישירה או עקיפה, בשל הסתמכות על האמור, תחול על המשתמש בלבד.